Aktuality

Co se u nás děje

Po procházce už jsme mířili přímo na místo. Sešli jsme se s naší skvělou trenérkou Míšou Chábovou a ostatními, obstarali chlupaté kamarády a pomáhali u stavění parkurů RO-Z a RO-1. Můj žíhaný kluk už trénoval na RO-1.

Slunečný den jsme s Conýskem a Markétkou trávili kousek od Brna na druhé letošní klubové výstavě. Jako vždy se na ní sešlo spousty skvělých a přátelských lidí a ještě lepších psů. Jeden krásnější než druhý.. 🥰
Na tu velkou slávu přiletěl rozhodčí James Watkiss až z daleké Austrálie. Byl to velmi milý a sympatický chlapík s přísným...

Krásná procházka údolím řeky Doubravy- cílem byla zřícenina Sokolov. Assumi i Grace si to užily naplno, jen dvounohá malá panička potřebovala sem tam pomoci. Stezka je moc krásná, jen je smutný pohled na plno pokácených stromů, které ještě před pokácením napadl před kůrovec. Ušli jsme celkem cca 9km.
Zříceninu Sokolov jsme bohužel nezdolali,...

Část krásného svátečního dne jsme si s Conýskem užili na cvičáku, kde se konal výcvikový den. Hned ráno se začalo stopami, my se ale přidali až na poslušnost. Sešlo se poměrně dost účastníků a každému týmu (člověk a pes) se věnoval jeden z výcvikářů a postupně se dostala řada na každého.

V sobotu 29. 06. 2024 jsme se zúčastnili canicrossového běhu Czech Dog Run u Jihlavy. Závod byl fyzicky velmi náročný i přesto, že jsme se přihlásili do kategorie EASY (a dcera do kategorie MINI).

Assumi se zúčastnila dvojzkoušek Rally Obedience v Brandýse nad Labem. Původně byl přihlášen Conor, ale protože už přestoupil do RO-1, tak jsem dala šanci Assumi napravit si reputaci po minulém selhání.

- Conor MG Wolf in Love se zúčastnil svých druhých dvojzkoušek v Rally Obedience, z nichž v jedné bohužel neobstál a druhou splnil na 87 bodů a postoupil tak z kategorie RO-Z do RO-1.