Conorova výstavní galerie


Conor MG Wolf in Love  

Výstavní posudky 


1.) Lysá nad Labem (březen 2023) - 

Krajská výstava (KCHMPP) 

    - Velmi nadějný 1 - VN1 (třída štěňat) 

    - konkurence - sám 

    - rozhodčí - Potůčková Ilona (CZE - Česká republika)


2.) Chocerady (13. 05. 2023)-

Speciální výstava (KABT) 

    - velmi nadějný 2- VN2 (třída dorostu) 

    - konkurence - 2 psi v kategorii 

    - rozhodčí - Young John (GBR - Velká Británie)


3.) Kačina (20. 05. 2023)-

Oblastní  výstava 

       - velmi nadějný 1- VN1  (třída dorostu) 

       - konkurence - sám 

       - rozhodčí - Grygarová Alexandra (CZE - Česká republika) 


4.) Brno (24. 06. 2023)

Mezinárodní výstava Intercanis 

         - velmi nadějný 1- VN1 ( třída dorostu) 

         - konkurence - 2 psi v kategorii 

         - rozhodčí : Heidi Kirschbichler (AUT - Rakousko)


5.) Mladá Boleslav (15. 07. 2023)

Národní výstava Interdog 

        - Velmi nadějný 1- VN1 (třída dorostu) 

        - konkurence - sám (konkurent nedorazil) 

        - rozhodčí - Tichá Vladimíra (CZE - Česká republika )


6.) Zbraslav u Rosic (22. 07. 2023)

Klubová výstava (KABT) 

        - Výborný 1 - V1, CAJC + nominace na nejlepší hlavu a pohyb) (třída mladých)  

        - konkurence - 5 psů v kategorii 

        - rozhodčí - Laura Drijvers Cupr (NLD - Nizozemsko)


7.) Mladá Boleslav (19. 08. 2023)

Mezinárodní výstava- Interdog

        - Výborný 3- V3 (třída mladých) 

        - konkurence - 4 psi v kategorii

        - rozhodčí - Kubeš Robert (CZE - Česká republika)


8.) Sládkovičovo (26. 08. 2023) 

Slovenská Klubová výstava (SBC) 

        - Výborný 3- V3 (třída mladých) 

        - konkurence - 6 psů v kategorii 

        - rozhodčí - Jane Peakin (GBR - Velká Británie)


9.) Chocerady (02. 09. 2023)

Klubová výstava (KABT) 

       - Výborný - V + nominace na nejlepší pohyb (třída mladých) 

       - konkurence - 8 psů v kategorii

       - rozhodčí - Anna Blair (GBR - Velká Británie)


10.) Olomouc (09. 09. 2023) 

Mezinárodní výstava- Floracanis 

      - Velmi dobrý 1 - VD1 (třída mladých) 

      - konkurence - sám (konkurent nedorazil )

      - rozhodčí - Miroslav Václavík (CZE - Česká republika)


11.) České Budějovice (07. 10. 2023)

Mezinárodní výstava 

      - Výborný 1 - V1, CAJC , CACIB-J (třída mladých) 

      - konkurence - 2 psi v kategorii 

      - rozhodčí - Lozić Željko (SRB - Srbsko)


12.) KVP Mladá Boleslav (21. 09. 2023)

Klubová výstava KCHMPP 

        - Dobrý - D (třída mladých) 

        - konkurence - sám (konkurent nedorazil)

        - rozhodčí -  Miodrag Vreteničič  (MNE - Černá Hora)


13.) Vánočka- Vánoční výstava (02. 12. 2023)

 Národní výstava 

        - výborný 2 - V2 (třída mladých)

        - konkurence - 2 psi v kategorii 

        - rozhodčí - Szilvia Gróf (HUN - Maďarsko)


14.) TrioCACIB Prague Expo Dog (08. 12. 2023)

 Mezinárodní výstava 

        - Velmi dobrý 2- VD2 (třída mladých)

        - konkurence - 3 psi v kategorii 

        - rozhodčí - Klemann Herbert (DEU - Německo)


15.) DuoCACIB Brno (27. 01. 2024)

Mezinárodní výstava 

        - Velmi dobrý 2 - VD2 (třída mladých)

        - konkurence - 4 psi v kategorii 

        - rozhodčí - John Williams (NLD - Nizozemsko)


16.) DuoCACIB Brno (28. 01. 2024)

Mezinárodní výstava 

         - velmi dobrý 3 - VD3 (třída mladých)

         - konkurence - 3 psi v kategorii 

         - rozhodčí - Kateřina Šaldová (CZE)


17.) Lysá nad Labem (02. 03. 2024)

Klubová výstava KCHMPP 

        - Vítěz třídy, Krajský vítěz (mezitřída)

        - konkurence - sám

        - rozhodčí - Ladislav Frnčo (CZE)


18.) Chocerady (11. 05. 2024)

Klubová výstava KABT 

          - V2, res.CAC, nominace na nejhezčí hlavu (mezitřída)  

          - konkurence - 5 psů 

          - rozhodčí - Alesia Cooke (USA)


19.) Kačina (18. 05. 2024)

Oblastní výstava 

           - Vyloučen- nestand.skus (mezitřída)

           - konkurence- sám 

           - rozhodčí - Dalibor Smékal (CZE)

foto: Kateřina Najmanová 


20.) Rosice u Zbraslavi (13. 07. 2024)

 Klubová výstava KABT 

           - (mezitřída)

           - konkurence - zatím 2 psi

           - rozhodčí - James Watkins (Austrálie)