CDR Jihlava ( Conor, Grace, Sarka, Maggie)

29.06.2024

  V sobotu 29. 06. 2024 jsme se zúčastnili canicrossového běhu Czech Dog Run u Jihlavy. Závod byl fyzicky velmi náročný i přesto, že jsme se přihlásili do kategorie EASY (a dcera do kategorie MINI).

 Dcera v dětské kategorii vybíhala jako první z naší party a to těsně po desáté hodině dopolední se svou fenečkou Sarkou Farkou, které jsme ještě těsně před vyběhnutím půjčovali jiné kšíry. Holkám se moc nechtělo, ale nakonec to obě zvládly i když špinavé a vyčerpané. Sarinka dostala za odměnu dobrotky a nové kšíry a Beátka rolovanou zmrzlinu.

 Kategorie EASY vybíhala až ve dvě hodiny odpoledne, v té jsme vybíhali tři- já s Conorem, maminka s Maggie a moje sestra s naší Grace. Conor krásně táhl od prvního okamžiku, jen bohužel ve chvíli, kdy probíhal okolo nás jiný pes, tak chtěl táhnout spíš k němu a hrát si a musela jsem si ho tedy na trase hodně hlídat, i přesto se na jedné překážce dostal blíž k jinému pejskovi a po bulíkovsku mu chňapl po ocásku. V hlubších "loužích" sice statečně plaval, ale přesto jsem mu raději pomáhala. 

 Nejlepší čas z naší trojky měla sestra s Grace. 

 Všichni jsme doběhli sice vyřízení, ale šťastní...

 

foto: Albrecht Miloš
foto: Albrecht Miloš