Dvojzkoušky RO - Brandýs nad Labem

15.06.2024

  Assumi se zúčastnila dvojzkoušek  Rally Obedience v Brandýse nad Labem. Původně byl přihlášen Conor, ale protože už přestoupil do RO-1, tak jsem dala šanci Assumi napravit si reputaci po minulém selhání.

  Brandýs máme trochu z ruky, tak jsme to s manželem a mladší dcerkou pojali výletně a zajeli se cestou podívat na zříceninu Jenštejn, také jsme se zastavili na koňských dostizích, kde se Assumi moc líbilo.

  Když jsme dorazili na místo určení, zjistili jsme, že zkoušky jsou v časovém skluzu, tak jsme si ještě udělali hezkou procházku podél Labe a potom už čekali, až na nás přijde řada.    

  Assumi šla poměrně pěkně, jen se jí nechtělo sedět, na tom jsme ztratily velkou část bodů, protože co povel sedni, to přemlouvání. Také jsme jednu kartu úplně vynechaly. Ve zkoušce jsme tedy neobstály (43 bodů). 

  Druhá zkouška už se povedla o malinko lépe, ale i na té jsme stále bojovaly s povelem sedni. Tentokrát jsme obstály a získaly 60 bodů. 

  Příjemná atmosféra, milí závodníci a skvělý organizační tým udělal z obyčejného odpoledne - odpoledne nezapomenutelné.. Domů jsme odjížděli veselí a plní energie a jako bonus jsme si odvezli na památku krásný pohárek.